Piłkarze Korony po meczu z Wisłą przez kilka minut rozmawiali z kibicami z Młyna

dor
Piłkarze Korony po meczu z Wisłą podeszli do kibiców z Młyna. Kilka minut z nimi rozmawiali. Fot. Dorota Kułaga
Piłkarze Korony Kielce po przegranym 0:3 niedzielnym meczu z Wisłą Kraków podeszli do sektora Młyn. I tam przez kilka minut rozmawiali z kibicami, którzy są zaniepokojeni ostatnimi słabszymi wynikami kielczan. Korona trzy ostatnie mecze w ekstraklasie przegrała wysoko - 0:3 z Jagiellonią Białystok i Wisłą Kraków oraz 1:3 z Legią Warszawa.

O czym były te rozmowy? - Kibice w czasie meczu z Wisłą cały czas dawali nam wsparcie, dopingowali nas. To jest rzadkość. Po ostatnich naszych występach powinni być niezadowoleni, a jednak cały czas mamy to wsparcie. My musimy z tego wyciągać wnioski. Mimo naszej słabszej formy, mamy od nich wsparcie i za to dziękujemy. Po meczu podeszliśmy do nich porozmawiać. Padło kilka ostrzejszych słów, ale to normalne. Wiadomo, że kibicom zależy na tym, żebyśmy wygrywali, biegali po boisku, walczyli z ogromną determinacją - podkreślił Jacek Kiełb, pomocnik Korony.

Materiał oryginalny: Piłkarze Korony po meczu z Wisłą przez kilka minut rozmawiali z kibicami z Młyna - Echo Dnia Świętokrzyskie