PKO Ekstraklasa. Kibice Ruchu Chorzów z piękną sektorówką na stadionie Legii Warszawa. "Śląskie charaktery"

Piotr Rzepecki
PKO Ekstraklasa. Fani Ruchu Chorzów licznie wspierali dziś swoją drużynę w meczu wyjazdowym w Warszawie z Legią. Podczas drugiej połowy pokazali imponującą sektorówkę. - Śląskie charaktery - głosił napis.

Fani Ruchu z pięknym dopingiem i imponującą sektorówką

Niestety piłkarze Ruchu Chorzów dziś nie popisali się w meczu z Legią Warszawa. Podopieczni Jarosława Skrobacza polegli z faworyzowaną ekipą stołecznego klubu 0:3. Bramki trafili Marc Gual i Thomas Pekhart w pierwszej połowie. W drugiej wynik ustalił Josue efektownym strzałem z dalszej odległości.

Fani na stadionie jednak zasługują na medal. Na kilka dni przed meczem Legia ogłosiła sold out, a więc kolejny raz w tym sezonie sprzedano wszystkie bilety na mecz Legii (komplet widzów zasiadł również w starciu z ŁKS-em podczas 1. kolejki).

Wypełniony został także sektor gości. Kibice z Chorzowa od pierwszej minuty dawali ogromne wsparcie swoim piłkarzom i choć nie mieli okazji oklaskiwać goli w wykonaniu "Niebieskich", to i tak ani na moment nie odpuścili.

PAP/Andrzej Lange

Podczas drugiej połowy na sektorze gości wystawiono efektowną sektorówkę. - Śląskie charaktery - głosił napis.