PKO Ekstraklasa. Wszystkie gole 21. kolejki. Derby Łodzi dla Widzewa, Lech Poznań wygrał w hicie [WIDEO]

Jacek Czaplewski
PKO Ekstraklasa. Za nami już druga kolejka po przerwie. Widzew Łódź ponownie wygrał w derbach z ŁKS, domową passę liderującej Jagiellonii Białystok przerwał Lech Poznań, a "czerwony" jak tydzień temu Radomiak Radom tym razem został rozbity nie 0:6, lecz 0:4 z Pogonią Szczecin. Oto wszystkie gole z 21. kolejki.

PKO Ekstraklasa. Gole i skróty meczów 21. kolejki

Tylko w jednym meczu nie padły bramki - na Stadionie Śląskim. W każdym innym było mniej lub bardziej ciekawie. Zawiodła na pewno Legia Warszawa, która nie potrafiła ograć u siebie będącej w strefie spadkowej Puszczy Niepołomice. Wyrównującego gola kibice przy Łazienkowskiej obejrzeli dopiero w końcówce.

Na plus znów zaskoczyła Stal Mielec i to na terenie mistrza jesieni, czyli Śląsk Wrocław. Aktualny mistrz Polski Raków Częstochowa długo przegrywał z Piastem Gliwice, ale wygrał, bo Ante Crnac dał świetną zmianę. Sędzia Damian Kos drugi raz w historii wyrzucił trenera... Waldemara Fornalika, Górnik Zabrze zagrał bardzo dobry mecz z Koroną Kielce, a derby Łodzi ponownie padły łupem Widzewa. Słowem, działo się!

• Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:1

PKO Ekstraklasa. Hit w Białymstoku dla Lecha, w Łodzi dalej panuje Widzew, mistrz jesieni znowu przegrał u siebie, Legia nie była w stanie uporać się z szesnastym w tabeli beniaminkiem, a Pogoń raz jeszcze przywiozła punkty z trudnego terenu - tak w skrócie przebiegła nam 21. kolejka. W naszej jedenastce znajdziecie:- wyłącznie seniorów- trzech Polaków, dwóch Chorwatów, Hiszpana, Macedończyka, Niemca, Norwega, Portugalczyka i Słowaka- po dwóch piłkarzy Górnika Zabrze, Pogoni Szczecin i Widzewa Łódź, po jednym Cracovii, Lecha Poznań, Puszczy Niepołomice, Rakowa Częstochowa, Stali Mielec.

Jedenastka 21. kolejki PKO Ekstraklasy według GOL24. Lech Po...