Polski Crouch

Piotr Szymański
Marcin Krzywicki w kilka minut zapewnił Cracovii trzy punkty
Marcin Krzywicki w kilka minut zapewnił Cracovii trzy punkty Ryszard Kotowski (Ekstraklasa.net)
24-letni dwumetrowy napastnik Cracovii wszedł na murawę w 85. minucie i odmienił losy, wydawało się przegranego meczu.

Jeszcze na pięć minut przed końcem bełchatowianie prowadzili 2:0. Wtedy na boisku zameldował się Marcin Krzywicki i minutę później wziął udział w akcji po której padła kontaktowa bramka. Za chwilę znalazł się w sytuacji sam na sam z Łukaszem Sapelą i wpisał się na listę strzelców. Jakby tego było mało, w doliczonym czasie gry ściągnął na siebie całą uwagę bramkarza, a dośrodkowanie Dariusza Pawlusińskiego zatrzepotało w siatce. Dzięki napastnikowi przypominającego nie tylko wzrostem Petera Croucha, to Cracovia zgarnęła komplet punków.