Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Tak widok to rzadkość w Hiszpanii. Przez potężną ulewę mecz...

Potężna ulewa zalała stadion Villarrealu! Mecz w Lidze Europy opóźniony, a być może nawet odwołany [GALERIA]

Tak widok to rzadkość w Hiszpanii. Przez potężną ulewę mecz Villarreal - Maccabi Tel Awiw nie rozpoczął się o wyznaczonej godzinie. Zaplanowane na 21:00 spotkanie w Lidze Europy zostało opóźnione, ponieważ płyta stadionu Estadio de la Cerámica została kompletnie zalana. Obiekt przypominał nasz "Basen Narodowy" sprzed meczu Polska - Anglia w październiku 2012 roku.

Według hiszpańskiego klubu w niecałe pół godziny spadło 60 litrów wody na jeden metr kwadratowy.

Służby porządkowe niezłocznie przystąpiły do usunięcia kałuż i bajorek. W kilkadziesiąt minut murawę udało się przywrócić do względnie przyzwoitego stanu, co oddają kolejne zdjęcia. Wciąż nie ma jednak decyzji w sprawie godziny rozpoczęcia zawodów.

Polecamy

Husein Balić, piłkarz ŁKS: Jesteśmy zawodowcami i chcemy wygrywać  WIDEO

Husein Balić, piłkarz ŁKS: Jesteśmy zawodowcami i chcemy wygrywać WIDEO

Tak Grosicki zaskoczył Jagiellonię! Rajd przez połowę boiska, a potem gol dla Pogoni

Skrót meczu Piast - Warta. Zakochali się w wyniku 2:0