Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 0:1

Radomiak przegrał z Legionovią Legionowo.
Radomiak przegrał z Legionovią Legionowo. Jarosław Kwiatkowski
W meczu 33 kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak Radom przegrał 0:1 z Legionovią Legionowo.

Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 0:1 (0:0)
0:1 Paweł Garyga 90+2.

Radomiak: Szady - Spychała, Kościelny, Gurzęda, Sulkowski - Stąporski (68 Brągiel), Colina (60 Stanisławski), Bemba, Kwiek, Cupriak - Leandro.

Legionovia: Wilk - Grzelak, Krotofil (19 Goliński), Bajat, Miś (77 Wajdzik) - Żebrowski (88 Dzięcioł), Koziara, Kulenović, Wójcik, Garyga - Kraska (46 Kalinowski).

Sędzia: Mirosław Górecki z Katowic.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Radomiaka, ale podopieczni trenera Roberta Podolińskiego nie potwierdzili tej dobrej gry strzeleniem gola.
Sytuacji było, a mieli je Rossi Leandro, Matthieu Bemba, Simon Colina.
Goście tych raz groźnie zaatakowali, kiedy po strzale Patryka Koziary piłka trafiła w słupek.

W 67 minucie po strzale głową Szymona Stanisławskiego piłka trafiła w poprzeczkę.

W ostatniej trzeciej minucie doliczonego czasu gry, Paweł Garyga z kilku metrów skierował piłkę do bramki Radomiaka.

Materiał oryginalny: Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 0:1 - Echo Dnia Radomskie