Sadio Mane strzelił najszybszego hattricka w historii Premier League!

mgs
Sadio Mane złotymi zgłoskami zapisał się na kartach historii Premier League. W sobotę w meczu przeciwko Aston Villi strzelił najszybszego hattricka - zajęło mu to tylko 2 minuty i 56 sekund!

Sadio Mane na długo zapamięta mecz 37. kolejki ligi angielskiej. Jego drużyna, Southampton, mierzyła się z Aston Villą, a dzięki Senegalczykowi "Święci" prowadzili 3:0 już w 16. minucie spotkania. Napastnik potrzebował raptem 2 minut i 56 sekund na strzelenie hattricka, dzięki czemu stał się piłkarzem, który strzelił trzy gole najszybciej w historii Premier League.

Mane trafił do Southampton latem ubiegłego roku z Red Bull Salzburg. W trwającym sezonie strzelił dziewięć goli i zanotował dwie asysty.