Sędzia zakończył mecz dzisięć minut przed czasem

Zbyszek Anioł
Inne
Inne Ekstraklasa.Net
Koniec meczu w 80 minucie, gdy nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło? W Polsce wszystko jest możliwe - nawet tak kuriozalne sytuacje

Mecze dziewiątej kolejki między Koroną i GKS Bełchatów w Kielcach. Za zegarze dopiero 80 minuta i wynik 3:1 dla gospodarzy. Przyjezdni jednak się nie poddają i mimo że grają w osłabieniu to chcą jeszcze osiągnąć korzystny rezultat. Nagle sędzia Sebastian Jarzębak odgwizduje koniec meczu.

Wszyscy są w szoku. Od razu bardzo żywo zareagowali na takie zachowanie sędziego kibice, którzy zasiedli na trybunach Areny Kielc. Zdezorientowanie byli także sami piłkarze, którzy do końca nie wiedzieli co mają zrobić. Najbardziej zdenerwowany był trener bełchatowskiej drużyny Maciej Bartoszek, który krzyczał do swoich piłkarzy:- Zejdźcie z boiska, jak sędzia zakończył mecz. Zawodnicy obu ekip na placu gry pozostali, a sędzia po kilku konsultacjach wznowił spotkanie. Na koniec doliczył jeszcze sześć minut...

Szkoleniowiec gości już wcześniej miał żal do Jarzębaka za to, że pokazał dwie żółte kartki Mate Laciciowi.