Siarka Tarnobrzeg wygrała z Wisłą Puławy [WIDEO]

Łukasz Myszka
Siarka Tarnobrzeg pokonała Wisłę Puławy
Siarka Tarnobrzeg pokonała Wisłę Puławy Grzegorz Lipiec
W meczu 23. kolejki 2. ligi wschodniej Siarka Tarnobrzeg na własnym stadionie pokonała Wisłę Puławy w stosunku 2:0. Zobacz skrót meczu oraz konferencję prasową.

Już w 5. minucie spotkania wynik otworzył Frankiewicz. Dobre dośrodkowanie od Koczona i zawodnik Siarki pewnie pokonał golkipera gości strzałem głową z kilku metrów. W 57. minucie drugiego gola dla gospodarzy strzelił Truszkowski. Tuż po wejściu na murawę piłkę dostał Figiel, który dośrodkował z okolic pola karnego do Truszkowskiego, a ten pewnie uderzył po dłuższym słupku.

SKRÓT MECZU:

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 2:0 (1:0)

Bramki: 5' Frankiewicz, 57' Truszkowski.

Kartki: 38' Maksymiuk, 86' Komar (Wisła)

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępien (k), Baran, Nadolski, Persona -Frankiewicz, Chrabąszcz, Tunkiewicz (57' Figiel), Buras (88' Buras), Koczon (81' Kowalski) – Truszkowski (76' Popiela).

Wisła Puławy: Zolech – Edwards, Budzyński (85' Komar), Pielach Lytvynyuk, Filipov, Maksymiuk, Pożok (46' Jabkowski), Paluch (46' Martuś), Nowak (k), Gorskie.

Sędziowie: Marcin Szczerbowiec, Piotr Kurt, Damian Dębski (Warmińsko-Mazurski ZPN)