Siarka wraca z niczym. Trzy punkty w Legionowie

Łukasz Myszka
Siarka wraca z niczym. Trzy punkty w Legionowie Grzegorz Lipiec/
W 10. kolejce grupy wschodniej 2. ligi, Siarka Tarnobrzeg po ciężkim spotkaniu doznała porażki na wyjeździe z Legionovią Legionowo (2:3).

Zupełnie nikt się nie spodziewał że Siarka przegra z dużo niżej notowaną Legionovią, a także że padnie aż 5 goli. Worek z bramkami już w 5. minucie otworzył Truszkowski, który najlepiej zachował się w zamieszaniu pod bramką i pokonał golkipera gospodarzy. Zespół z Legionowa dopiero w 24. minucie doprowadził do remisu, a strzelcem okazał się Wolski, który lobem umieszcza piłkę w siatce. Do przerwy w Legionowie 1:1.

OBFITE DZIESIĘĆ MINUT

W 63. minucie kolejne trafienie zaliczają gospodarze. Po dograniu piłki z prawej strony Lewicki umieszcza futbolówkę w siatce Pogorzelca. Zaledwie 2. minuty później Siarka doprowadza do remisu. Fatalny błąd bramkarza Legionovii i kolejne trafienie zalicza Truszkowski. Na prowadzenie udaje się wyjść gospodarzom w 69. minucie. Drugą bramke w tym meczu zalicza Lewicki. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dobrze zachowuje się strzelec drugiej bramki i umieszcza piłkę w siatce.

Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg 3:2 (1:1)

Bramki: 24' Wolski, 63' , 69' Lewicki – 5' , 65' Truszkowski

Legionovia Legionowo: Marcinkowski – Muczak, Lendzion, Romanczuk, Pielak, Tlaga (59' Janusiński), Jasiński, Wolski (79' Karaszewski), Broniszewski, Złotkowski (46' Bojas), Lewicki.