Skrót meczu Molde - Legia Warszawa 3:2 [WIDEO]. Dwie zupełnie inne połowy w wykonaniu "Wojskowych"

OPRAC.:
Jakub Maj
Jakub Maj
Legia Warszawa przegrała pierwszy mecz barażowy o 1/8 finału Ligi Konferencji z Molde. Norwegowie prowadzili już 3:0, ale "Wojskowi" wbili dwie bramki i nadal mają nadzieje na awans.

Bramki z meczu Molde - Legia Warszawa [WIDEO]

Legia Warszawa w pierwszej połowie dostała trzy szybkie ciosy. Dwie bramki Fredrika Gulbrandsona i jedna Andre Kaasy sprawiły, że kibice przed telewizorami przestali wierzyć w awans do 1/8 finału. Przy dwóch golach nie popisał się Kacper Tobiasz. Lepiej mógł zachować się przy drugim trafieniu, gdyż golkiper "wypluł" piłkę przed siebie.

W drugiej połowie Legia Warszawa się obudziła. Najpierw dla "Wojskowych" trafił Josue, który bez przyjęcia uderzył z powietrza.

Gola kontaktowego strzelił Augustyniak, który wykorzystał idealne dośrodkowanie Elitima.

Rewanż pomiędzy Legią i Molde odbędzie się 22 lutego (czwartek) o godzinie 21:00. Spotkanie zostanie rozegrane w Warszawie. Natomiast w niedzielę Legia podejmie Puszczę Niepołomice w 21. kolejce Ekstraklasy. (PAP, oprac. własne)

Molde FK - Legia Warszawa 3:2 (3:0)

• Żołte kartki: Molde FK: Kristian Eriksen, Anders Hagelskjaer, Eirik Hestad, Martin Linnes, Niklas Odegard; Legia Warszawa: Juergen Elitim, Josue
  • Bramki: 1:0 Fredrik Gulbrandsen (12), 2:0 Fredrik Gulbrandsen (19), 3:0 Markus Andre Kaasa (24), 3:1 Josue (64), 3:2 Rafał Augustyniak (71)
  • Sędziował: Enea Jorgji (Albania)