Skrót meczu Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0:0 [WIDEO]. Rozpędzeni "Portowcy" zatrzymani. Jeden z hitów kolejki rozczarował

Jakub Maj
Jakub Maj
od 16 lat
PKO Ekstraklasa. Spotkanie Piasta Gliwice z Pogonią Szczecin miało być jednym z hitów 12. kolejki Ekstraklasy. "Portowy" zostali jednak zatrzymani przed ekipę trenera Vukovicia. Mecz zakończył się remisem 0:0 i podziałem punktów.

Najlepsze akcje z meczu Piast Gliwice - Pogoń Szczecin [WIDEO]

Pogoń Szczecin przed przerwą reprezentacyjną radziła sobie znakomicie. "Portowcy" wysoko wygrali z Lechem Poznań, a później z Ruchem Chorzów. Kilka tygodni przerwy sprawiło, że piłkarze wypadli z formy.

Pierwsza połowa meczu Piast Gliwice - Pogoń Szczecin nie zachwyciła. Wskaźnik xG obydwu drużyn był równy... 0,06. W drugiej części spotkania oglądaliśmy więcej strzałów, ale nadal brakowało konkretów. Gospodarze w samej końcówce mogli objąć prowadzenie, ale strzał Ameyawa obronił Cojocaru. Pogoń z 19 punktami jest na 7. miejscu. Piast jest pozycję niżej z dorobkiem 14 "oczek".

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0:0

• Żółta kartka - Piast Gliwice: Jakub Czerwiński, Patryk Dziczek, Tomas Huk. Pogoń Szczecin: Rafał Kurzawa, Alexander Gorgon.
  • Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
  • Widzów: 4 744.
  • Piast Gliwice: Frantisek Plach - Arkadiusz Pyrka, Ariel Mosór, Jakub Czerwiński, Alexandros Katranis - Michael Ameyaw, Patryk Dziczek, Michał Chrapek (70. Miłosz Szczepański), Grzegorz Tomasiewicz, Serhij Krykun (75. Damian Kądzior) - Jorge Felix (82. Tomas Huk).
  • Pogoń Szczecin: Valentin Cojocaru - Linus Wahlqvist, Benedikt Zech, Mariusz Malec, Leonardo Koutris (85. Leo Borges) - Wahan Biczachczjan (60. Mariusz Fornalczyk), Fredrik Ulvestad, Alexander Gorgon, Rafał Kurzawa (67. Joao Gamboa), Kamil Grosicki - Efthymis Koulouris (85. Adrian Przyborek). (PAP)

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Budowę zespołu trzeba zacząć od... porządnego szkoleniowca. Jesteśmy w połowie rundy jesiennej, więc sprawdźmy, którzy trenerzy są do wzięcia. W kilku klubach z pewnością mogą pojawić się zmiany, więc warto sprawdzić który trener może liczyć na angaż. Oto lista!Oto lista trenerów, którzy są bez kontraktów! Sprawdź kolejnych szkoleniowców, klikając w prawo!

Trenerzy bez kontraktów. Oni są do wzięcia. Marek Papszun, C...