Skrót meczu Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 2:0. Dwie zabójcze akcje w 1. połowie. Niewykorzystany rzut karny gości

Jakub Maj
Jakub Maj
Stal Rzeszów wygrała w niedzielę bardzo ważny mecz w kontekście utrzymania w Fortuna 1. Lidze. Obie bramki padły pod koniec pierwszej połowy. W drugiej części spotkania Znicz Pruszków miał rzut karny, ale Mateusz Grudziński go nie wykorzystał.

Bramki z meczu Stal - Znicz 2:0

Obie ekipy z Rzeszowa w obecnym sezonie Fortuna 1. Lidze walczą o utrzymanie. W miniony weekend Stal zrobiła duży krok w kierunku tego celu. W niedzielę udało się wygrać ze Zniczem Pruszków 2:0 i oddalić się od strefy spadkowej. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.

W drugiej części spotkania Znicz mógł wrócić do meczu, ale Mateusz Grudziński nie wykorzystał rzutu karnego. Jakub Wrąbel, czyli były bramkarz Widzewa Łódź popisał się interwencją.

W strefie spadkowej Fortuna 1. Ligi znajduje się obecnie Zagłębie Sosnowiec, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Polonia Warszawa.

Stal Rzeszów – Znicz Pruszków 2:0 (2:0)

• Bramki: 1:0 Jesus Diaz (37), 2:0 Adrian Bukowski (43).

• Żółta kartka – Stal Rzeszów: Jesus Diaz, Krystian Wachowiak, Adrian Bukowski; Znicz Pruszków: Marcel Krajewski, Wiktor Nowak.

• Sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

• Niewykorzystany rzut karny: Mateusz Grudziński (Znicz). Jakub Wrąbel obronił.

Po nich zdecydowanie więcej się spodziewaliśmy. Przychodzili jako gwiazdy oraz wielkie hity transferowe, ale PKO Ekstraklasa bardzo szybko ich zweryfikowała. Kluby takie jak Lech Poznań, Legia Warszawa czy Raków Częstochowa wydały na swoich zawodników worek pieniędzy - a ci są cieniami własnych piłkarzy. Oto największe rozczarowania transferowe w PKO BP Ekstraklasie ostatnich lat! Sprawdź, który klub sprowadził najwięcej "niewypałów transferowych". Kliknij w przycisk po prawej stronie, aby zobaczyć największe niewypały w PKO BP Ekstraklasie!

Największe rozczarowania transferowe ostatnich lat. Niewypał...