Skrót meczu Werder Brema - Bayern Monachium 0:4 [WIDEO]. Bawarczycy udanie zainaugurowali rozgrywki ligowe

Jakub Jabłoński
od 16 lat
W pierwszej, inauguracyjnej kolejce Bundesligi Bayern Monachium rozgromił w delegacji Werder Brema 4:0, a pierwszą bramką na niemieckiej ziemi zdobył Harry Kane, który trafił do Bawarii z Tottenhamu za 100 mln euro. Do bramki dorzucił również dwie asysty. Polecamy skrót wideo najciekawszych akcji tego meczu.

Najciekawsze sytuacje z meczu Werder Brema - Bayern Monachium

Bayern już w 4. minucie otworzył wynik meczu za sprawą skrzydłowego Leroya Sane, któremu asystował nowy nabytek drużyny z Bawarii... Harry Kane. Anglik wypuścił Niemca podaniem prostopadłym, a ten wykorzystując swoją szybkość nie dał najmniejszych szans bramkarzowi.

Na kolejne bramki musieliśmy czekać, aż do drugiej połowy, a konkretnie 74. minuty. Wtedy angielski napastnik sam wpisał się na listę strzelców. 30-latek po otrzymaniu podania z lewej strony od Alphonso Daviesa miał przed sobą już tylko bramkarza. Anglik z zimną krwią wykorzystał okazję i ustrzelił swoje premierowe trafienie dla "Die Roten".

Bayern po podwyższeniu prowadzenia na 2:0 nie myślał, aby na tym poprzestać. Swoją drugą bramkę do końcowego wyniku dorzucił także Leroy Sane w 90 minucie. Niemiec po kapitalnej zespołowej akcji musiał tylko dostawić nogę i zmieścić piłkę w siatce.

W doliczonym czasie gry dobił jeszcze rywali zmiennik Harry'ego Kane'a - Mathys Tel. Francuz mierzonym strzałem przy bliższym słupku pokonał bramkarza.

Werder Brema - Bayern Monachium 0:4 (0:1)
Bramki: Leroy Sane 4', 90', Harry Kane 74', Mathys Tel 90+4'
Żółte kartki: Marvin Ducksch 20', Senne Lynen 56' - Kim Min-Jae 55'
Sędziował: Felix Zwayer

Werder: Pavlenka - Pieper, Veljković, Friedl - Lynen - Weiser, Stage, Bittencourt, Jung - Fullkrug, Ducksch
Bayern: Ulreich - Mazraoui, Upamecano, Min-jae, Davies - Kimmich, Goretzka - Sane, Musiala, Coman - Kane