red
Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO Pawel Relikowski / Polska Press
Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE. Obie drużyny grały w środku tygodnia w ramach Pucharu Polski, więc nie mają wymówki o zbyt dużej liczbie spotkań w przypadku porażki. Zarówno Śląsk jak i Wisła wysoko wygrały, dlatego w dobrym nastroju podchodzą do tego starcia. Gdzie oglądać mecz Śląsk - Wisła Płock? Transmisja w telewizji i stream online.

Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE

Wrocławianie przeżywają niesamowitą odbudowę formy. W zeszły piątek rozgromili na wyjeździe Miedź Legnica 5:0, już do przerwy wbijając swojemu rywalowi cztery gole. Choć w drugiej połowie gospodarze próbowali odrobić straty, WKS dobił beniaminka notując piąte trafienie. Dwa gole i asystę zaliczył w tym spotkaniu Marcin Robak, który wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji strzelców.

Płocczanie przegrywali u siebie z Piastem od 63 minuty, ale w ostatniej akcji meczu za sprawą niefortunnej interwencji Czerwińskiego uzyskali gola na wagę punktu. Po blamażu Miedzi u siebie ze Śląskiem Wisła nie jest już drugą najgorszą drużyną w meczach domowych, ale nadal ma jeden z najgorszych bilansów defensywnych w lidze, a w dwóch spotkaniach pod wodza Kibu Vicuni straciła aż cztery bramki.

W spotkaniu z Wisłą z pewnością nie zagra Arkadiusz Piech, który pauzuje za czerwoną kartkę w meczu z Legią. Nadal po za kadrą jest również kontuzjowany Pawelec. W meczu Pucharu Polski z Bytovią błysnął za to Damian Gąska, który strzelił dwie bramki. Poza składem są nadal Łukowski i Szwoch, ale mając na skrzydłach Merebaszwilego i Varelę nie można narzekać na kontuzje podstawowych graczy. W ataku znów zagrał Ricardinho, który w sześciu ostatnich spotkaniach zdobył tylko jednego gola.

Śląsk Wrocław - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock 3.11.2018 rozpocznie się o godzinei 18:00. Transmisję TV przeprowadzi Canal + Sport. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.