Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. "Nafciarze" wrócą na fotel lidera?

Krzysztof Kowalski
Śląsk - Wisła Płock LIVE! "Nafciarze" wrócą na fotel lidera?
Śląsk - Wisła Płock LIVE! "Nafciarze" wrócą na fotel lidera? Pawel Relikowski / Polska Press
Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE. Piłkarze Wisły Płock wygrali sześć spotkań z rzędu. O siódme zwycięstwo i fotel lidera powalczą na wyjeździe ze Śląskiem. Wrocławianie w tym sezonie przed własną publicznością jeszcze nie przegrali. Początek meczu o godz. 18. Relacja LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE

Aż cztery zespoły wyprzedziły Wisłę Płock w tabeli. "Nafciarze" mogą powrócić na pozycję lidera, ale by tak się stało, muszą pokonać Śląsk Wrocław. Zadanie z pewnością nie będzie łatwe, bo Śląsk na własnym terenie jeszcze nie przegrał.

Przed tygodniem wrocławianie w meczu z Arką Gdynia w końcu sięgnęli po komplet punktów. Była to pierwsza wygrana od połowy sierpnia. - Odnieśliśmy zwycięstwo po długiej przerwie, co jest dla nas pozytywne przed meczem z Wisłą. Wszyscy wiemy, że gramy z liderem, a motywacja do tego spotkania jest duża - podkreślił Vitezslav Lavicka.

Wyborna forma Wisły w lidze nie przełożyła się na wyniki w Pucharze Polski. W meczu 1/16 finału "Nafciarze" musieli uznać wyższość Stomilu Olsztyn. Płocczanie nie zagrali jednak w optymalnym składzie, gdyż Radosław Sobolewski dał szanse wielu zmiennikom.

Szkoleniowiec Śląska wciąż nie będzie mógł skorzystać z usług Adriana Łyszczarza, Piotra Celebana i Diego Żivulicia. Nie wiadomo czy gotowy będzie Israel Puerto, który nabawił się urazu mięśniowego w meczu z Arką. W zespole gości zabraknie Jakuba Rzeźniczaka. Były obrońca Legii Warszawa zachorował na zapalenie opon mózgowych i czeka go dłuższa przerwa.

Spotkanie we Wrocławiu poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka. Za wideoweryfikacji odpowiedzialni będą Zbigniew Dobrynin i Konrad Sapela.

Śląsk Wrocław - Wisła Płock. Przewidywane składy:

Śląsk: Putnocky – Broź, Golla, Pawelec, Stiglec – Mączyński, Łabojko, Musonda, Pich, Płacheta – Exposito.

Wisła Płock: Dahne – Stefańczyk, Uryga, Fojut, Michalski – Rasak, Furman, Sahiti, Szwoch, Tomasik – Ricardinho.

Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE

Spotkanie Śląska z Wisłą Płock pokaże Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji na żywo o godz. 17:55. Prosto z Wrocławia komentuje duet: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski. W internecie mecz będzie dostępny dla abonentów Canal+ na platformie Canal+ Sport Online. Relacja na żywo w GOL24. Zapraszamy!

W środę dowiedzieliśmy się, że rezerwowy bramkarz Górnika Zabrze trafił za kratki. Jest podejrzewany o gwałt. Jego koledzy po fachu też mierzyli się ostatnio z poważnymi (lub mniej poważnymi) zarzutami. Zobaczcie, jakie afery wybuchły od początku tego sezonu.

Doping, dezercja, kebab nad ranem. Afery i aferki z udziałem...