Sparing: Wisła Puławy - Legia II Warszawa 2:4

Łukasz Łabędzki
Sparing: Wisła Puławy - Legia II Warszawa 2:4 Łukasz Łabędzki
W meczu sparingowym wicelider drugiej ligi Wisła Puławy przegrała z trzecioligowymi rezerwami Legii Warszawa 2:4 (1:3). Spotkanie rozegrano na bocznym boisku stadionu MOSiR w Puławach.

Wisła Puławy - Legia II Warszawa 2:4

Bramki: Konrad Szczotka 40, Adrian Popiołek 62 - Konrad Michalak 34, Eryk Więdłocha 38, Mateusz Zawal 42, Tomasz Nawotka 74

Wisła Puławy: (I połowa) Patryk Sobczak - Przemysław Kanarek, Mateusz Pielach, Sebastian Duda - Tomasz Sedlewski, Patryk Słotwiński, Sebastian Głaz, Szymon Wiejak, Sebastian Wrzesiński - Konrad Szczotka, Mateusz Olszak. (II połowa) zawodnik testowany - Łukasz Turzyniecki, Klimas Gusočenko, Michał Budzyński - Dawid Pożak, Rafał Lisiecki, Arkadiusz Maksymiuk, Adrian Popiołek, Bartosz Tetych - Arkadiusz Drapsa (68 Mateusz Olszak), Szymon Wiejak (55 Konrad Szczotka)

Legia II Warszawa: (I połowa) Dominik Kąkolewski - Jakub Szrek, Mateusz Zawal, Mateusz Żyro, Mateusz Hołownia - Konrad Michalak, Bartłomiej Urbański, Adrian Małachowski, Michał Trąbka, Branimir Galić - Eryk Więdłocha. (II połowa) Tomasz Wróblewski - Bartosz Skowron, Mateusz Żyro, Maciej Ostrowski, Eryk Rakowski - Konrad Romachów, Sebastian Szymański, Aleksander Waniek, Michał Trąbka (Eryk Więdłocha), Dominik Böttcher - Tomasz Nawotka

sędziował: Karol Bancerz (Lublin)

W 86. minucie Dominik Böttcher (Legia II Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.

źródło: Wisła Puławy