Sparing: Wisła Puławy - Tomasovia Tomaszów Lubelski 5:1

Łukasz Łabędzki
Sparing: Wisła Puławy - Tomasovia Tomaszów Lubelski 5:1 Łukasz Łabędzki
W meczu sparingowym, drugoligowa Wisła Puławy wygrała z trzecioligową Tomasovią Tomaszów Lubelski 5:1 (4:0).

Wisła Puławy - Tomasovia Tomaszów Lubelski 5:1

Bramki: Sebastian Głaz 12, 34 (k), Konrad Nowak 19, Konrad Szczotka 40, Karol Kalita 90 - Tomasz Kłos 63

Wisła Puławy: (I połowa) Patryk Sobczak (30 Maksymilian Żuber) - Sebastian Duda, Michał Budzyński, Mateusz Pielach - Dawid Pożak, Sebastian Głaz, Arkadiusz Maksymiuk, Konrad Szczotka, Bartosz Tetych - Konrad Nowak, Arkadiusz Drapsa (35 zawodnik testowany). (II połowa) Maksymilian Żuber (61 Nazar Peńkoweć) - Łukasz Turzyniecki, Przemysław Kanarek, Klimas Gusočenko, Iwan Łytwyniuk - Rafał Lisiecki, Szymon Wiejak, Patryk Słotwiński, Karol Kalita - Mateusz Olszak, zawodnik testowany (63 Adrian Popiołek)

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Łukasz Bartoszyk (46 zawodnik testowany) - Wojciech Gęborys, Damian Szuta, Arkadiusz Smoła, Michał Skiba - Marcin Żurawski, Mariusz Ratyna, zawodnik testowany, Norbert Raczkiewicz, Przemysław Orzechowski - Krzysztof Zawiślak. W II połowie grali także: Paweł Piątkowski, Ireneusz Baran, Karol Śrótwa, Terlecki, Tomasz Kłos, Paweł Mazurkiewicz, dwóch zawodników testowanych

sędziował: Radosław Wąsik (Lublin)

W 40. minucie Sebastian Głaz (Wisła Puławy) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Bartoszyk obronił)

źródło: Wisła Puławy