Sparingi. Siarka Tarnobrzeg - Rubin II Kazań 2:1

Łukasz Myszka
Siarka wygrała sparing z drugą drużyną Rubina
Siarka wygrała sparing z drugą drużyną Rubina Grzegorz Lipiec/
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg, prowadzeni przez doświadczonego Tomasza Tułacza, w mocno eksperymentalnym składzie wygrali w niedzielne upalne popołudnie z rezerwami Rubina Kazań 2:1. Druga bramka padła bezpośrednio z rzutu rożnego!

Trener Siarki Tomasz Tułacz wraz ze swoim asystentem Jakubem Kulą, w meczu z Rubinem Kazań wystawił prawie całą jedenastkę testowanych graczy.

Do połowy meczu mieliśmy wynik 0:0, a gra toczyła się głównie w środku pola. Dopiero po przerwie, po kilku zmianach personalnych w drużynie Siarki, zobaczyliśmy upragnione gole. W 75. minucie Tunkiewicz świetnie dograł piłkę na piąty metr, a tam Truszkowski bezbłędnie wpakował ją do siatki Rubina.

Już dwie minuty później mieliśmy remis za sprawą fenomenalnego strzału w okienko, którym popisał się Kalinskiy. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego strzelił jednak Tunkiewicz.

Siarka Tarnobrzeg - Rubin II Kazań 2:1 (2:1)
Bramki:
75' Truszkowski, 89' Tunkiewicz – 77' Kalinskiy

Siarka: Melon - Tyktor, Radecki, Robakowski, Bochenek - Tunkiewicz, Frankiewicz, Kuropatwiński, Sekulski, Gregorowicz - Paluch oraz Pogorzelec, Figiel, Chwastek, Truszkowski, Makowski, Zimoląg, Ferens, Barański.

Rubin: Malashenko – Kibardin, Kobaknidze, Lobanov, Khabibullin, Petrolay, Dadiatov, Kausarov, Khasnutdinov, Saffev, Ahmetov