Stal Stalowa Wola pokonała Puszczę Niepołomice

Łukasz Myszka
Stal Stalowa Wola pokonała Puszczę Niepołomice Dominika Przybyło
W meczu 13. kolejki 2. ligi Stal Stalowa Wola pokonała przy własnej publiczności Puszczę Niepołomice 2:0. Dziesiątą bramkę w sezonie zaliczył Łukasz Sekulski. Stalówka po tym meczu wskoczyła na fotel wicelidera rozgrywek drugiej ligi, a do lidera traci tylko dwa punkty.

Pierwszego gola dla Stali w 36. minucie po dobrym stałym fragmencie głową strzelił Michał Czarny. Dopełnieniem zwycięstwa była bramka niezawodnego Łukasza Sekulskiego w 74. minucie gry. Zawodnik ten popisał się niezłym strzałem w dłuższy róg bramki rywala.

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 2:0 (1:0)

Bramki: 36' Czarny, 74' Sekulski

Kartki: 9' Bartkiewicz, 45+3' Bogacz (Stal) – 13' Napierała, 33' Furtak, 70' Uwake, 80' Zakrzewski (Puszcza)

Stal Stalowa Wola: Wietecha, Czarny, Pigan (90'Samołyk), Kantor, Łanucha (59'Płonka), Bartkiewicz, Kowalski (81'Michałek), Kałat (79'Giel), Argasiński, Bogacz, Sekulski.

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk, Biernat, Napierała, Cichy, Furtak, Lepiarz, Uwake, Nowak, Mikołajczak Madejski, Zaremba (63' Zakrzewski).