Tadeusz Pawłowski: Nie ma taryfy ulgowej dla nikogo

Bartosz Urban
Tadeusz Pawłowski, trener Śląska Wrocław po meczu ze Stomilem Olsztyn
Tadeusz Pawłowski, trener Śląska Wrocław po meczu ze Stomilem Olsztyn Bartosz Urban
Prowadzenie 3:1 do przerwy dało nam komfort, dzięki któremu w drugiej połowie mogliśmy kontrolować ten mecz oraz strzelić dwie kolejne bramki - ocenił Tadeusz Pawłowski, trener Śląska Wrocław.

Tadeusz Pawłowski (trener Śląska Wrocław): Cieszę się bardzo, że awansowaliśmy do kolejnej rundy po bardzo dobrym meczu mojej drużyny. Dobrze weszliśmy w ten mecz od jego początku. Szybko strzelone dwie bramki dały nam troszeczkę spokoju. Później straciliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry, co nie powinno nam się zdarzyć. Prowadzenie 3:1 do przerwy dało nam komfort, dzięki któremu w drugiej połowie mogliśmy kontrolować ten mecz oraz strzelić dwie kolejne bramki. Ogólnie jestem zadowolony z drużyny i rotacji. Bardzo się cieszę, z występu Wrąbela i Dankowskiego, którzy swoją szansę otrzymali od początku spotkania oraz ze skuteczności mojego zespołu, bo do tej pory w poprzednich spotkaniach marnowaliśmy sporo wypracowanych sytuacji. Jestem zadowolony, że wracamy ze zwycięstwem do Wrocławia i zaczniemy już przygotowania do meczu w Łęcznej.

Bardzo wierzę w swoją drużynę i chciałbym, żeby droga do półfinału była dla nas autostradą. Mamy jednak respekt przed każdym przeciwnikiem, bo wiemy co działo się w Pucharze Polski wczoraj i dziś. Najważniejsza jest nasza koncentracja i rozpoznanie przeciwnika. Nie ma taryfy ulgowej dla nikogo. Stomil też rozpracowywaliśmy oglądając ich mecz w Bełchatowie. Nie chcę mówić o autostradzie, wolę zostać przy pociągu i liczę, że będzie nasz pociąg jechał coraz szybciej.