Terminarz Ekstraklasy: RUNDA FINAŁOWA 2019 [Grupa...

Terminarz Ekstraklasy: RUNDA FINAŁOWA 2019 [Grupa mistrzowska i spadkowa]

krk

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

©Przemyslaw Swiderski

Terminarz Ekstraklasy 2019 [Grupa mistrzowska i spadkowa]. Poznaliśmy już dokładny terminarz grupy mistrzowskiej oraz spadkowej w sezonie 2018/19. Zobaczcie, jak prezentuje się terminarz rundy finałowej Lotto Ekstraklasy 2019.

©Przemyslaw Swiderski

Terminarz Ekstraklasy: RUNDA FINAŁOWA 2019. Grupa mistrzowska i spadkowa


Mistrzem rundy zasadniczej została Lechia Gdańsk. Zespół Piotra Stokowca mimo wyraźnej porażki z Cracovią, utrzymał pierwsze miejsce, wyprzedzając Legię Warszawa lepszym bilansem bramek. W nagrodę cztery spotkania rozegra przed własną publicznością, w tym bezpośredni pojedynek z wiceliderem ze stolicy.

Oprócz Lechii i Legii w grupie mistrzowskiej zagrają Piast Gliwice, Cracovia, Zagłębie Lubin, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań oraz Pogoń Szczecin. Na dnie grupy spadkowej znalazło się Zagłębie Sosnowiec, które do bezpiecznego miejsca traci sześć punktów.

W tym sezonie po rozegraniu fazy zasadniczej (30 meczów - każdy z każdym mecz i rewanż), tak jak przed rokiem, nie ma podziału punktów.



Terminarz Lotto Ekstraklasy: RUNDA FINAŁOWA 2019. Grupa mistrzowska


31. kolejka - 20 i 22 kwietnia
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice - 20 kwietnia (godz. 15:30)
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin - 20 kwietnia (godz. 18:00)
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań - 20 kwietnia (godz. 18:00)
Legia Warszawa - Cracovia - 20 kwietnia (godz. 20:30)

32. kolejka - 23-25 kwietnia
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk - 24 kwietnia, 18:00
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin - 23 kwietnia, 18:00
Lech Poznań - Legia Warszawa - 24 kwietnia, 20:30
Cracovia - Jagiellonia Białystok - 23 kwietnia, 20:30

33. kolejka - 26-29 kwietnia
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - 27 kwietnia, 20:30
Piast Gliwice - Cracovia - 26 kwietnia, 20:30
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok - 26 kwietnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 27 kwietnia, 18:00

34. kolejka - 3-6 maja
Cracovia - Lechia Gdańsk - 5 maja, 18:00
Legia Warszawa - Piast Gliwice - 4 maja, 20:30
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin - 6 maja, 18:00
Lech Poznań - Zagłębie Lubin - 4 maja, 18:00

35. kolejka - 10-12 maja
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin - 12 maja, 18:00
Cracovia - Lech Poznań - 11 maja, 20:30
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - 12 maja, 15:30
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok - 12 maja, 13:00

36. kolejka - 13-15 maja
Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 15 maja, 20:30
Zagłębie Lubin - Cracovia - 15 maja, 20:30
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa - 15 maja, 20:30
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15 maja, 20:30

37. kolejka - 18-19 maja
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok - 19 maja, 18:00
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin - 19 maja, 18:00
Piast Gliwice - Lech Poznań - 19 maja, 18:00
Cracovia - Pogoń Szczecin - 19 maja, 18:00

Terminarz Ekstraklasy: RUNDA FINAŁOWA 2019. Grupa spadkowa


31. kolejka - 22 kwietnia
Wisła Kraków - Wisła Płock - 22 kwietnia, 15:30
Korona Kielce - Śląsk Wrocław - 22 kwietnia, 18:00
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec - 22 kwietnia, 15:30
Górnik Zabrze - Arka Gdynia - 22 kwietnia, 18:00

32. kolejka - 23-25 kwietnia
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków - 25 kwietnia, 20:30
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze - 25 kwietnia, 20:30
Wisła Płock - Korona Kielce - 25 kwietnia, 18:00
Arka Gdynia - Miedź Legnica - 25 kwietnia, 18:00

33. kolejka - 26-29 kwietnia
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - 28 kwietnia, 18:00
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 29 kwietnia, 18:00
Korona Kielce - Arka Gdynia - 28 kwietnia, 15:30
Miedź Legnica - Wisła Płock - 28 kwietnia, 13:00

34. kolejka - 3-6 maja
Górnik Zabrze - Wisła Kraków - 3 maja, 20:30
Korona Kielce - Miedź Legnica - 4 maja, 15:30
Wisła Płock - Arka Gdynia - 3 maja, 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław - 5 maja, 15:30

35. kolejka - 10-12 maja
Wisła Kraków - Korona Kielce - 10 maja, 20:30
Miedź Legnica - Górnik Zabrze - 11 maja, 18:00
Śląsk Wrocław - Wisła Płock - 11 maja, 15:30
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec - 10 maja, 18:00

36. kolejka - 13-15 maja
Arka Gdynia - Wisła Kraków - 13 maja, 18:00
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław - 14 maja, 20:30
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce - 14 maja, 20:30
Górnik Zabrze - Wisła Płock - 14 maja, 20:30

37. kolejka - 18-19 maja
Wisła Kraków - Miedź Legnica - 18 maja, 15:30
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia - 18 maja, 15:30
Korona Kielce - Górnik Zabrze - 18 maja, 15:30
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec - 18 maja, 15:30

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Terminarz Ekstraklasy: RUNDA FINAŁOWA 2019 [Grupa mistrzowska i spadkowa]





Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Dogrywka

Lechia 60 (gość)

Zgłoś / 1

I co ścierwa z kierownictwa ekstraklasy złodzieje chcecie Lechię upokorzyc jesteście prostakami gnidy ale Lechia się wam nieda zasrance

Terminarz Ekstraklasy

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
1 Legia Warszawa Live 31 63 19 6 6 49-31
2 Lechia Gdańsk Live 31 60 17 9 5 45-27
3 Piast Gliwice Live 31 56 16 8 7 49-31
4 Cracovia Live 31 48 14 6 11 39-35
5 Jagiellonia Białystok Live 31 48 13 9 9 48-44
6 Zagłębie Lubin Live 31 47 14 5 12 50-41
7 Pogoń Szczecin Live 31 46 13 7 11 47-44
8 Lech Poznań Live 31 44 13 5 13 44-43
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Spadek do 1. ligi
1 Korona Kielce Live 31 43 11 10 10 37-44
2 Wisła Kraków Live 31 42 12 6 13 57-51
3 Górnik Zabrze Live 31 34 8 10 13 37-49
4 Wisła Płock Live 31 33 8 9 14 43-51
5 Miedź Legnica Live 31 33 8 9 14 32-54
6 Śląsk Wrocław Live 31 31 8 7 16 35-39
7 Arka Gdynia Live 31 29 6 11 14 39-45
8 Zagłębie Sosnowiec Live 31 25 6 7 18 43-65
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 30 60 17 9 4 45-25
2 Legia Warszawa Live 30 60 18 6 6 48-31
3 Piast Gliwice Live 30 53 15 8 7 47-31
4 Cracovia Live 30 48 14 6 10 39-34
5 Zagłębie Lubin Live 30 47 14 5 11 48-38
6 Jagiellonia Białystok Live 30 47 13 8 9 45-41
7 Pogoń Szczecin Live 30 43 12 7 11 44-42
8 Lech Poznań Live 30 43 13 4 13 41-40
9 Wisła Kraków Live 30 42 12 6 12 55-48
10 Korona Kielce Live 30 40 10 10 10 35-44
11 Miedź Legnica Live 30 32 8 8 14 30-52
12 Górnik Zabrze Live 30 31 7 10 13 36-49
13 Śląsk Wrocław Live 30 31 8 7 15 35-37
14 Wisła Płock Live 30 30 7 9 14 40-49
15 Arka Gdynia Live 30 29 6 11 13 39-44
16 Zagłębie Sosnowiec Live 30 24 6 6 18 41-63

Polub nas na Fejsie!

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej