Torino z Kamilem Glikiem w składzie przegrało z Interem [ZDJĘCIA]

mgs
W meczu 12. kolejki Serie A Torino z Kamilem Glikiem w składzie przegrało z Interem Mediolan 0:1.

W ramach 12. serii gier włoskiej ekstraklasy Torino na własnym stadionie podejmowało drużynę Interu. Spotkanie to od pierwszego gwizdka sędziego rozpoczął kapitan "Byków", a zarazem reprezentant Polski, Kamil Glik. Nasz rodak w 31. minucie został ukarany żółtą kartką.

Spotkanie na swoją korzyść rozstrzygnęli mediolańczycy, którzy wygrali dzięki trafieniu GEOFFREY Geoffrey'a Kondogbii w 32. minucie. Podopieczni Roberto Manciniego dopisali na swoje konto kolejne trzy punkty i zachowali pozycję lidera Serie A. Torino z piętnastoma punktami na koncie jest dopiero jedenaste.

Torino - Inter Mediolan 0:1

Bramki: 32' Kondogbia

Kartki: 31' Glik, 75' Peres – 64' Medel

Torino: Padelli – Moretti, Glik, Gaston, Peres (78' Zappacosta), Benassi, Vives, Baselli (82' Amauri), Molinaro, Belotti (63' Maxi López), Quagliarella.

Inter Mediolan: Handanovič – Murillo (90+5' Ranocchia), Miranda, Jesus, D'Ambrosio, Melo, Medel, Kondogbia, Nagatomo, Palacio (76' Ljajić), Icardi (67' Perisić).