Trener Concordii Elbląg: Mogliśmy ten mecz zremisować

Michał Libuda
Adam Boros: Nie mieliśmy wiele czasu, by się przygotować do meczu
Adam Boros: Nie mieliśmy wiele czasu, by się przygotować do meczu Michał Libuda
- W pierwszej połowie byliśmy trochę zdenerwowani. Rywale zagrali dobre spotkanie, potrafili rozgrywać piłkę. Mogliśmy ten mecz zremisować - mówił po przegranym (0:1) spotkaniu ze Stalą Stalowa Wola, trener Concordii Elbląg Adam Boros.

Mirosław Kalita (Stal Stalowa Wola): - Zdawaliśmy sobie sprawę, że przyjeżdżamy do beniaminka, który był wielką niewiadomą rozgrywek. Żadnych informacji w prasie na temat drużyny i piłkarzy. Wiedzieliśmy, że beniaminka będzie cechować ambicja i wola walki i tego nie można było odmówić drużynie. Concordia dobrze czuła się w kontrataku i wynik mógł być dla nas niekorzystny. Skoro napastnicy nie mogli strzelić bramki, to chciałbym podziękować piłkarzowi Concordii za tą niefortunną interwencję w tym meczu.

Adam Boros (Concordia Elbląg): - Nie mieliśmy wiele czasu, by się przygotować do meczu. W pierwszej połowie byliśmy trochę zdenerwowani. Na pewno spodziewaliśmy się, że zespół Stali jest już doświadczony w 2. lidze. Rywale zagrali dobre spotkanie, potrafili rozgrywać piłkę. Mogliśmy ten mecz zremisować.