Trenerzy po meczu Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica [KONFERENCJA]

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
Trenerzy po meczu Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica Łukasz Łabędzki
W meczu 18. kolejki 1. ligi, Chojniczanka Chojnice wygrała na własnym stadionie z Miedzią Legnica 1:0 (0:0). Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku.

Mariusz Pawlak (Chojniczanka Chojnice): Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie tym bardziej, że graliśmy w tygodniu ciężki mecz z Legią Warszawa. Cieszymy się z trzech punktów. Zgodzę się z trenerem Tarasiewiczem co do pierwszej połowy. To Miedź miała lepsze sytuacje. W drugiej połowie, zwłaszcza w końcówce, to nam bardziej zleżało na bramce. Czasem tak się zdarza, że nagle zdobywa się bramkę po bardzo dobrej piłce na dalszy słupek. Cieszymy się z tego zwycięstwa.

Ryszard Tarasiewicz (Miedź Legnica): Tak jak zdobywaliśmy gole w ostatnich sekundach meczów, tak i traciliśmy bramki. To jest już nasz trzeci mecz, gdy w doliczonym czasie tracimy gola. Głównym momentem w meczu, który mógł przesądzić o naszym zwycięstwie, było pierwsze 20 minut spotkania. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, które powinniśmy lepiej zakończyć i zdobyć bramkę. Następnie, poza jednym uderzeniem gospodarzy w poprzeczkę, broniliśmy się dobrze. Wydawało się, że mecz będzie nierozstrzygnięty. Moment nieuwagi w końcowych minutach, gdy kryjemy indywidualnie, kończy się stratą bramki. Tak bywa. Mam pretensje, bo powinniśmy się troszkę szybciej zorganizować.

źródło: Chojniczanka Chojnice