Trenerzy po meczu GKS Tychy - GKS Katowice (KONFERENCJA)

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu GKS Tychy - GKS Katowice
Trenerzy po meczu GKS Tychy - GKS Katowice Łukasz Łabędzki
W meczu 33. kolejki 1. ligi GKS Tychy przegrał u siebie z GKS-em Katowice 0:3. Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Tomasz Hajto (GKS Tychy): Nie wiem, co po takim meczu powiedzieć, gdzie wszyscy wiemy, jak była jego ranga. Pierwsza bramka znów stracona w kuriozalnych warunkach, i po tym golu nie udźwignęliśmy już ciężaru tego spotkania. Dziękujemy za doping kibiców. Musimy zrobić wszystko, aby w tej ostatniej kolejce jednak odnieść zwycięstwo i grać w barażach, bo tylko taka ewentualność nam pozostała.

Piotr Piekarczyk (GKS Katowice): Kolejny mecz, w którym pierwszą połowę mamy słabszą. Nawet gdy wychodziliśmy z atakami, to byliśmy bardziej zagrożeniem samym dla siebie, bo natychmiast popełnialiśmy niepotrzebne straty. Głównie dzięki defensywie możemy zawdzięczać dzisiejsze zwycięstwo, bo tam tych błędów było najmniej. Po przerwie lepsza skuteczność i płynność w grze zaskutkowała strzelonymi bramkami.

źródło: GKS Tychy