Trenerzy po meczu Wisła Płock - Drutex-Bytovia Bytów (KONFERENCJA)

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Wisła Płock - Bytovia Bytów
Trenerzy po meczu Wisła Płock - Bytovia Bytów Łukasz Łabędzki
W meczu 10. kolejki 1. ligi, Wisła Płock wygrała na własnym stadionie z Bytovią Bytów 2:1 (1:0). Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Marcin Kaczmarek (Wisła Płock): Mecz miał dwie fazy. Pierwsza połowa była niezła w naszym wykonaniu. Bramka padła paradoksalnie po kontrataku, gdzie akurat w tej części spotkania graliśmy w ataku pozycyjnym. Drutex-Bytovia również miała jedną sytuację. Natomiast w drugą połowę nie weszliśmy dobrze. Prosty błąd Marko Radicia spowodował taką dużą nerwowość w naszej grze. Straciliśmy bramkę. Po szybkiej reakcji i objęciu ponownego prowadzenia mieliśmy dodatkowego ”kopniaka”, aby w tym meczu wygrać i tak się stało. Zdawaliśmy sobie sprawę, że graliśmy z Drutex-Bytovią, która przegrała tylko jedno spotkanie, a na wyjeździe żadnego. Tym bardziej cenne są te 3 punkty. Graliśmy z bardzo dobrze zorganizowanym zespołem. W mojej opinii i będzie rozgrywał znaczącą rolę w I lidze.

Tomasz Kafarski (Bytovia Bytów): Jestem zły i zawiedziony wynikiem tego spotkania. Pierwsza połowa była bezbarwna i bezpłciowa z naszej strony, ale druga połowa wyglądała już bardzo dobrze i skoda, że nam się nieudało strzelić bramki wcześniej z podobnych sytuacji z jakiej Wisłą strzeliła bramkę w pierwszej części spotkania. Wróciliśmy do gry bramką na 1:1. Ale niestety, po minucie straciliśmy gola, który wprowadził nerwowość na boisku. Później nic wielkiego się nie wydarzyło. Szkoda, bo wydaje mi się, że punkt mogliśmy z wywieźć. Przepraszam, że na końcu, ale szczerze i z serca gratuluję Marcinowi i Wiśle bardzo cennego zwycięstwa.

źródło: Bytovia Bytów