Wda Świecie - Radomiak Radom 1:3

25 minuta meczu, Rossi Leandro strzela gola z rzutu karnego dla Radomiaka.
25 minuta meczu, Rossi Leandro strzela gola z rzutu karnego dla Radomiaka. WŁodz
W meczu rundy wstępnej piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu centralnym Wda Świecie przegrała 1:3 z Radomiakiem Radom W pierwszej rundzie Radomiak Radom zagra z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Ten mecz rozegrany zostanie w sobotę 22 lipca o godzinie 17 w Radomiu.

Wda Świecie - Radomiak Radom 1:3 (0:1).
0:1 Rossi Leandro z rzutu karnego, 1:1 Dawid Retlewski 63 z rzutu karnego, 1:2 Matthieu Bemba 70, 1:3 Peter Mazan 90+1.

Wda: Murawski - Kocieniewski, Wietrzykowski, Retlewski, Maliszewski, Kiełpiński, Wenerski, Szczukowski (88 Frelek), Witucki, Siekirka.

Radomiak: Gostomski - Jakubik, Świdzikowski, Klabnik, Hodowany - Cupriak, Bemba, Colina (59 Mazan), Agu, Brągiel (84 Filipowicz) - Leandro (62 Stanisławski).

W 25 minucie za faul na Damianie Jakubiku, sędzia podyktował rzut karny dla Radomiaka. Pewnie z 11 metrów bramkarza Wdy pokonał Rossi Leandro.
W 40 minucie powinno być 2:0 dla Radomiaka. Po zagraniu Damiana Jakubika, piłkę z metra do bramki nie potrafił skierować Rossi Leandro.

W 48 minucie meczu sędzia za faul Karola Hodowanego podyktował karnego dla Wdy. Piłka po strzale Karola Maliszewskiego poleciała nad poprzeczką.

W 63 minucie sędzia podyktował kolejny rzut karny dla Wdy. Tym razem zdaniem arbitra faulował Damian Jakubik. Huberta Gostomskiego pokonał kapitan Wdy, Dawid Retlewski.

W 70 minucie po akcji Kamila Cupriaka, który ograł gracza Wdy i idealnie podał do stojącego na 10 metrze Matthieu Bemby, który strzałem z pierwszej piłki wpakował ją do siatki.

Od 88 minuty Radomiak grał w "10". Czerwoną kartkę otrzymał kapitan Maciej Świdzikowski.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry, sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kamil Cupriak.
Za moment ponownie w sytuacji sam na sam znalazł się tym razem Peter Mazan i piłka wylądowała w siatce.

Materiał oryginalny: Wda Świecie - Radomiak Radom 1:3 - Echo Dnia Radomskie