Wielka mobilizacja kibiców Pogoni przed meczem z Legią

Mateusz Warianka
Kibice Pogoni Szczecin sobotni mecz z Legią Warszawa traktują jak wielkie święto. Trwa wielka mobilizacja, za którą odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin. Jego członkowie opublikowali w internecie specjalny komunikat z tej okazji.

W komunikacie Stowarzyszenie nawołuje do wsparcie piłkarzy przed tym trudnym, wyjazdowym meczem. Fani chcą również podziękować zawodnikom za dobre wyniki jakie osiągają i pojawią się na ostatnim treningu przed wyjazdem do Warszawy. Z tej okazji trener Dariusz Wdowczyk postanowił przenieść środowe zajęcia z godziny 11 na godzinę 17 oraz poprowadzić trening na głównej płycie boiska przy światłach jupiterów.

Pełna treść komunikatu SKPS:

Bracia,
Ciąg dalszy nastąpił. W kwestii wyjazdu do Warszawy zostało napisane wszystko. Cała Pogoń jedzie RAZEM! Do tego jak już wcześniej pisaliśmy każdy jest zobowiązany do fanatycznego dopingu przez 90 minut. Pamiętajcie jedno, czy u nas w Piekle, czy na wyjeździe, KAŻDY z nas jest odpowiedzialny za to jak będziemy danego dnia się prezentować. Nie ma wymówek, KAŻDY z nas przez 90 minut!
Specjalnie na naszą prośbę, trener Wdowczyk zmienił godzinę środowego treningu z 11:00 na 17:00. Nie wyobrażamy sobie by na tak ważny mecz, nasi piłkarze pojechali nie do końca zmotywowani. To jest historyczny mecz na trybunach, niech także to wyzwoli w naszych zawodnikach dodatkową motywację.
Dlatego każdy z nas pojawia się w środę (20.11.2013) o godzinie 17:00 na sektorze 4. Zaznaczmy, że w Warszawie TYLKO ZWYCIĘSTWO!