Wybory samorządowe. Robert Lewandowski wplątany w kampanię...

Wybory samorządowe. Robert Lewandowski wplątany w kampanię wyborczą w Gdyni. Kandydat przeprasza

JCZ

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Robert Lewandowski nie chce być łączony z żadnymi politykami

Robert Lewandowski nie chce być łączony z żadnymi politykami ©Bartek Syta

W blasku Roberta Lewandowskiego ogrzać próbują się już nie tylko celebryci, ale również politycy. Jeden z kandydatów na radnego w Gdyni postanowił wykorzystać wizerunek kapitana reprezentacji Polski do promocji swojej osoby w nadchodzących wyborach samorządowych. Po interwencji sztabu PR zawodnika przeprosił za swoje zachowanie. Niesmak jednak pozostał.
Robert Lewandowski nie chce być łączony z żadnymi politykami

Robert Lewandowski nie chce być łączony z żadnymi politykami ©Bartek Syta

Paweł Brutel, bo o nim mowa, startuje w Gdyni do Rady Miasta. W okręgu nr 3 jest "dwójką" na liście Samorządności Wojciecha Szczurka. Na ulotce wyborczej oprócz swojego wizerunku przewodniczący tego komitetu umieścił jeszcze Roberta Lewandowskiego.

Wspólne zdjęcie z reprezentantem Polski i graczem Bayernu Monachium Brutel okrasił podpisem: "Z Robertem Lewandowskim pracowaliśmy przy piłkarskich projektach dla dzieci w Gdyni". Ale zrobił to bez jego zgody, na co zareagowała agencja PR obsługująca 30-latka - donosi portal trojmiasto.pl.

Kandydat na radnego po telefonie ze sztabu Lewandowskiego postanowił przeprosić za swoje zachowanie. W mediach społecznościowych napisał: "W materiałach wyborczych do rady miasta z materiałami dotyczącymi mojej osoby umieściłem zdjęcie mojego autorstwa ze spotkania z Robertem Lewandowskim, po jednym z cykli turniejów dla dzieci. Nieświadomie wykorzystałem tym samym w tej kampanii wizerunek Roberta, bez jego wiedzy i zgody. Mimo tego, że samo wydarzenie było finałem tej imprezy, odbywało się w miejscu publicznym a ja reprezentowałem na nim oficjalnie nasze miasto, nie było najlepszym pomysłem za co Go z góry przepraszam. Uważam że takie ikony jak On powinny jednak być z dala od tego całego wyborczego zgiełku".Sonda

Liga Narodów: Kto wygra mecz Polska - Portugalia?
wideo: tvn24/x-news

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Polub nas na Fejsie!