Wypowiedzi trenerów po meczu Pogoń - Olimpia Elbląg

Szymon Tomaszewski
- Cieszymy się z kompletu punktów i z tego, ze w końcówce nie zafundowaliśmy sobie horroru, takiego jak w spotkaniu z Sandecją - mówił po wygranym meczu z Olimpią Elbląg trener Pogoni Marcin Sasal.

Grzegorz Wesołowski - Olimpia Elbląg
Myślę, że to spotkaniebyło na niezłym poziomie. Było dużo spięć pod obiema bramkami. Wygrał zespół mądrzejszy, który konsekwentnie wykorzystał nasze błędy. Plan był taki, że mieliśmy do przerwy, znając siłę Pogoni, utrzymac wynik remisowy, a po przerwie pokusić się o bardziej korzystny dla nas wynik. Pogoń ma w swoim składzie bardziej renomowanych, bardziej klasowych zawodników i wykorzystała swoje okazje. Stworzyliśmy w drugiej połowie kilka stuprocentowych sytuacji, niestety zawiodła skuteczność. Żeby myśleć o dobrym wyniku na boisku tak dobrego zespołu jak Pogoń trzeba te sytuacje wykorzystywać.

Marcin Sasal - Pogoń Szczecin
Cieszymy się z kompletu punktów i z tego, ze w końcówce nie zafundowaliśmy sobie horroru, takiego jak w spotkaniu z Sandecją. Zrobiliśmy postęp w stosunku do ostatniego meczu. W pierwszej połowie zespół przeciwnika dał nam dużo możliwości do pogrania piłki. Mieliśmy kilka dobrych sytuacji i ciesze się, ze udało nam się prowadzić w pierwszej połowie. W drugiej połowie Olimpia nie miała nic do stracenia, podeszła zdecydowanie wyżej. Mieliśmy małe problemy z organizacją gry przez co wkradło się kilka nerwowych sytuacji. Chcieliśmy szybciej strzelić bramkę na 3:0. Na to zwróciliśmy szczególną uwagę w szatni, że Olimpia będzie chciała strzelić bramkę kontaktową. W końcu bramka na 3:1 uspokoiła grę. Spodziewaliśmy się trudnego spotkania i w żaden sposób nie chcieliśmy Olimpii zlekceważyć ale myślę, że większość moich zawodników zagrała naprawdę na przyzwoitym poziomie.