Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Kristoffer Velde 2 (grał do 79)...

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:1. Jest pierwszy punkt Zobacz jak oceniliśmy lechitów

Pomocnicy

Kristoffer Velde 2 (grał do 79)
Gdy udało mu się kiwnąć rywala, natychmiast był faulowany. Norweg ostatnio nie ma dobrej prasy, ale jest najczęściej, bezpardonowo, atakowanym lechitą. Często jednak boisko jest dla niego zbyt krótkie i wypada z piłką zza linię bramkową. Znów irytował swoją postawą

Jesper Karlstroem 3
Wpasował się w poziom zespołu. Niby się stara, ale gra bez błysku. Przegrał sporo pojedynków w środku pola. Przeciętny występ.

Radosław Murawski (grał do 63 min) 2
Jego straty i niecelne podania w środku pola powoli stają się denerwujące. Znów bardzo słaby występ. Był zamieszany w stratę gola. Dał się łatwo ograć Diengowi i nie zdążył zablokować Łakomego

Gio Citaiszwili 3 (grał do 63 minuty)
Na początku meczu aktywny, kilka razy udało mu się dobrze rozegrać piłkę z Pereirą. Od 30 minuty do przerwy zniknął z radarów. Po zmianie stron już się nie ukatywnił. Słusznie zmieniony przez van den Broma

Afonso Sousa 4 (grał do 63 minuty)
Mógł się podobać, gdy wychodził z piłką z własnej połowy. Widowiskowy jednak tylko do pola karnego Zagłębia. W tym rejonie boiska podejmował złe decyzje, choć raz ładnie próbował dograć piłkę do Ishaka. Jego strzał w 43 min. z dalszej odległości został zablokowany