Zawisza Bydgoszcz – Akademia Futbolu Brzoza 3:2 [zdjęcia, wideo]

(STYK)
W meczu bydgoskiej b klasy Zawisza pokonał AF Brzoza 3:2. Tym samym niebiesko-czarni odskoczyli rywalowi i prawdopodobnie z Wisłą Fordon stoczą walkę o zwycięstwo w rozgrywkach.

Do przerwy było 0:0, ale po zmianie stron licznie zgromadzeni fani na meczu obejrzeli aż 5 bramek. W 48. minucie gola dla gości strzelił Filip Jurczyjkowski, ale niespełna po 10 minutach wyrównał Adam Wiśniewski. W 69. minucie niebiesko-czarni objęli prowadzenie po golu Wojciecha Lewandowskiego. Radość fanów Zawiszy nie trwała jednak długo, bo po trafieniu Pawła Kowalczyka szybko zrobiło się 2:2.

Bohaterem meczu został Paweł Ettinger, którego celna "główka" w 76. minucie dała trzy punkty bydgoskiemu Zawiszy. Po meczu fani bydgoskiego zespołu wspólnie bawili się z kibicami. Prezentujemy to w materiale wideo

Zawisza Bydgoszcz – Akademia Futbolu Brzoza 3:2 (0:0)

ZAWISZA: Niwiński - J. Lewandowski (56. Kuczawski), Stoppel, Ettinger, Szymański - Wiśniewski, W. Lewandowski, Marchwant (78. Szmańkowski), Kot (90. Ziemba), Kasperczak (20. Błażejewicz) - Ruczyński

Materiał oryginalny: Zawisza Bydgoszcz – Akademia Futbolu Brzoza 3:2 [zdjęcia, wideo] - Gazeta Pomorska