Zawisza wygrał nie bez trudu [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Krzysztof Wypijewski
Zawisza pokonał Radzyniankę Radzyń Chełmiński 3:1 w kolejnym meczu V ligi. Łatwo jednak nie było. Niebiesko-czarni mieli przewagę, ale jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Bartosz Krzak z Radzynianki (23. minuta). Do wyrównania doprowadził Patryk Straszewski (55.). Decydujące bramki padły tuż przed końcem. Najpierw trafił Dawid Deresiewicz (88.), a wynik ustalił Przemysław Wesołek (90.).ZOBACZ ZDJĘCIA Z MURAWY I TRYBUN STADIONU PRZY UL. SIELSKIEJ >>>Arkadiusz Wojtasiewicz
Zawisza pokonał Radzyniankę Radzyń Chełmiński 3:1 w kolejnym meczu V ligi. Łatwo jednak nie było. Niebiesko-czarni mieli przewagę, ale jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Bartosz Krzak z Radzynianki (23. minuta). Do wyrównania doprowadził Patryk Straszewski (55.). Decydujące bramki padły tuż przed końcem. Najpierw trafił Dawid Deresiewicz (88.), a wynik ustalił Przemysław Wesołek (90.). ZOBACZ ZDJĘCIA Z MURAWY I TRYBUN STADIONU PRZY UL. SIELSKIEJ >>>

Materiał oryginalny: Zawisza wygrał nie bez trudu [ZDJĘCIA KIBICÓW] - Express Bydgoski