kostek
Texom Sokół Sieniawa (niebieskie stroje) pokonał Unię Tarnów
Texom Sokół Sieniawa (niebieskie stroje) pokonał Unię Tarnów Grzegorz Kostka
Gospodarze nie mieli litości dla tarnowskich Jaskółek. Wygrali pewnie, a zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe.

Od pierwszych minut stroną przeważającą był Sokół. Już w pierwszej akcji Szymon Feret sprawdził czujność bramkarza gości. Kolejne minuty przebiegły na walce w środkowej części boiska. W końcu w polu karnym faulowany był Krystian Majka, a rzut karny na gola zamienił Mateusz Geniec. Gospodarze nie zamierzały się bronić i po dziewięciu minutach było już 2:0. Tym razem do siatki trafił Szymon Feret. Miejscowi tuż przed przerwą mogli zdobyć kolejnego gola, jednak kolejną jedenastkę nie wykorzystał Szymon Feret. W drugiej połowie za wiele sytuacji podbramkowych obie drużyny nie stworzyły. Miejscowi po strzałach Szymona Fereta i Igora Tarała postraszyli bramkarza Unii. W końcu w 77 min. z dystansu przymierzył Mikołaj Jeż i trafił idealnie po długim rogu.

Texom Sokół Sieniawa - Unia Tarnów 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Geniec 20-karny, 2:0 Feret 29, 3:0 Jeż 77.

Sokół: Rudolf – Geniec, Ochał, Skała, Persak (71 Mazgoła), Lis – Majka (88 Kojder), Wawryszczuk, Oziębło ż (63 Sowiński), Tarała (71 Jeż) - Feret. Trener Arkadiusz Baran.

Unia: Zając – Rachfał, Kajpust, Węgrzyn, Łazarz, Kron – Rojkowicz (80 Mida), P. Orlik (60 Putin), Biały (70 Palonek), Sojda - K. Orlik ż. Trener Radosław Jacek ż.

Sędziował Nestorowicz (Międzyrzec Podlaski).