Hubert Pawlik
W rozegranym w sobotę meczu trzeciej ligi piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pokonali Orlęta Radzyń Podlaski 2:1. Sandra Krakowiak
W rozegranym w sobotę meczu trzeciej ligi piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pokonali Orlęta Radzyń Podlaski 2:1. Dwie bramki zdobył Kostiantyn Czernij.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1 (1:0)
Bramki: Kostiantyn Czernij 21, 79 - Arkadiusz Maj 57.
KSZO: Burek - Cukrowski, Sylwestrzak, Camargo, Brągiel (59' Burzyński) - Tymoszenko, Nawrot, Maidanevych, Dziubiński - Chernii, Bełczkowski (59' Zdyb)
Żółte kartki: Sylwestrzak.

Bardzo trudny, dramatyczny mecz. Szkoda niewykorzystanych sytuacji z pierwszej połowy. W drugiej połowie drużyna gości doszła minimalnie do głosu, strzelili bramkę niedługo po wyjściu z szatni. Potem mieli jeszcze kilka sytuacji, ale kolejny mecz z rzędu świetnie dysponowany był nasz bramkarz, Burek. Od 70 minuty zarysowała się już nasza przewaga, co udokumentowaliśmy golem na 2:1. Dużo jeszcze pozostaje nam do poprawy, zwłaszcza w utrzymaniu przy piłce, ale na pewno z tak trudnym rywalem trzy punkty cieszą - mówił po meczu trener KSZO, Rafał Wójcik.