W tej kolejce najwięcej goli padło w Racławicach (12) i Wielowsi (9).
W tej kolejce najwięcej goli padło w Racławicach (12) i Wielowsi (9). archiwum
Wiele ciekawych rzeczy działo się w w obu grupach w niedzielnych kolejkach. Były zwroty akcji, a liderzy i snajperzy mają się dobrze...

Grupa 1

W I połowie spotkania KS-u Żupawa z Czarnymi Lipa lepiej zaprezentowali się goście, gospodarze zaś nie wykorzystali okazji do zdobycia przewagi, trafiając bezpośrednio z rzutu wolnego w poprzeczkę. Druga odsłona meczu, a zwłaszcza jego końcówka, zdecydowanie należała do piłkarzy z Żupawy, którzy dwukrotnie celnie trafiali do bramki. Skuteczności zabrakło natomiast drużynie z Lipy.

KS Żupawa – Czarni Lipa 2:0 (0:0)
: Brzeski 73, Faliszewski 84.

KS: Myszka – Janeczko, Różycki, Baran, Kozieł – Mytyk, Wolak, Surma, Kozłowski (67 Faliszewski) – Brzeski, Duma. Trener Łukasz Laskowski.

Czarni: Życzyński – Pamuła, Warchoł, Torba, Kapusta, J. Kozieł (83 Drzewi), M. Kozieł (64 Gierak [ż]), Szwedo, Mach (85 Wermiński), Tryka (68 Tryka [ż]). Trener Sylwester Chamera.

Sędziował: Grdeń (Stalowa Wola).

POZOSTAŁE WYNIKI:

LZS Jadachy - Siarka II Tarnobrzeg 2:1 (1:1) samobójcza (43), Wolan (84) – Bierzało (26);

OKS Wielowieś – WKS Zabrnie 7:2 (4:0) Brożyna 2, Dąda 20, 35, Żarów 43, Ł. Stachowicz 56, 78 T. Sitarski 70 – Firosz 49, Niedardka 82;

Kolejarz Knapy – San Wrzawy 2:1 (1:0) Polek 17, 64 - Woźniak 58;

TS Transdźwig Stale – Jeziorak Chwałowice goście nie dojechali na mecz;

LZS Zbydniów – NZS Kępie Zaleszańskie 1:1 (0:0) Drozd 90+4 – Czarniecki;

Koniczynka Ocice – Wisan Skopanie 2:0 (0:0) Dziadura 72, 80;

LZS Wola Baranowska – Łęg Stany 0:4 (0:1)
Ryś, J. Kozioł, P. Kozioł dwie.

Grupa 2

ŁKS Łowisko ograło u siebie zespół Staromieszczanki Stare Miasto 3:0. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Sławomir Gumieniak. Do zespołu w świetnym stylu wrócił też Paweł Hanula, który przez kontuzję kolana ma problemy z regularną grą, pokonał bramkarza rywali w 62 minucie. Przy wszystkich bramkach asystował Tomasz Olko.

Azalia Brzóza Królewska grała z Podlesianką Podlesie. Na bramki kibice czekali aż do drugiej połowy. Wynik spotkania ustalił Iwanicki 8 minut przed końcem podstawowego czasu. Sarzyna odniosła kolejne zwycięstwo i nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Dwa gole zdobył Artur Łuczak.

Łowisko – Staromieszczanka Stare Miasto 3:0 (1:0)

Bramki: Sławomir Gumieniak 31, 75, Paweł Hanula 62.

Skład drużyny gospodarzy:
Bogusław Babiarz, Kamil Nizioł, Krzysztof Gumieniak, Krystian Rembisz, Dariusz Wilk (P. Bolka), Michał Węglarz (S. Rembisz), Kamil Doktor (Paweł Hanula), Kamil Delekta, Robert Tabor (D. Fornal), Tomasz Olko, Sławomir Gumieniak.
Sędziował: Chamera

Podlesianka Podlesie - Azalia Brzóza Królewska 1:2 (0:0)
Surdyka 80 - Wawrzaszek 72, Iwanicki 82;

Złotsan Kuryłówka – Sarzyna 1:2 (0:1) Tomasz Baj 75 – Artur Łuczak 25, 75;

Galena Racławice - Azalia Wola Zarczycka 4:8 Gorczyca 14, Dyba 19, Serhii Fedoriv 71, 80 - Grzegorz Sobota cztery, Andrzej Sobota dwie, Janusz Kida, Arkadiusz Misiak;

Brzyska Wola - Tanew Harasiuki 6:0 (2:0) Adrian Hacia 15, 35, 90, D. Karczmarczyk 50, K. Karczmarczyk 60, Kasprzak 70;

Tanew Wólka Tanewska - Sokół Hucisko 2:1 (1:1)
Żak 20, Kokoszka 86 – Karol Dec 35;

Rzeczyca Długa - Retman Ulanów 2:3 (0:1) K. Sikora 56, Zygmunt Marcin 73 – Jarosław Wołoszyn 42,60, 75;

Podwolina - Francesco Jelna 4:2 (2:0) M. Lichy 6, Erdzik 12, P. Kowal 62, J. Marut 68 – Leśko 76, Krzemiński 90+3-karny;

Materiał oryginalny: A Stalowa Wola: Udany finisz Żupawy. Co się stało z Jeziorakiem? Tomasz Olko - świetny asystent. Lider z Sarzyny ma się dobrze - Nowiny