Bayern rozbił Augsburg w 13 minut! Efektowny gol Lewandowskiego! (WIDEO)

mgs
W meczu 15. kolejki ligi niemieckiej Bayern Monachium rozbił Augsburg 4:0. Gola w tym spotkaniu zdobył reprezentant Polski, Robert Lewandowski.

Lewandowski pokonał bramkarza Augsburga w 68. minucie, podwyższając prowadzenie gości na 3:0. Wcześniej do siatki trafili także Marokańczyk Mehdi Benatia (58) oraz Holender Arjen Robben (60), który w 71. minucie ustalił również wynik meczu na 4:0.

Było to 12. zwycięstwo Bayernu w 15 kolejkach. Drużyna z Monachium jest zdecydowanym liderem Bundesligi z 39 punktami. Wicelider VfL Wolfsburg, który swój mecz rozegra w niedzielę, ma o 10 mniej. Na uwagę zasługuje także bilans bramkowy Bawarczyków, którzy zostali mistrzami jesieni: 37-3.

W klasyfikacji strzelców Lewandowski o trzy gole ustępuje liderowi - Alexandrowi Meierowi z Eintrachtu Frankfurt.