Bez goli w meczu Błękitnych Stargard

Grzegorz Drążek
Rafał Gutowski i jego koledzy z Błękitnych dopisali sobie punkt, w tabeli są na siódmym miejscu. Tadeusz Surma
Błękitni Stargard bezbramkowo zremisowali na swoim terenie z Puszczą Niepołomice. Oba zespoły ratowała poprzeczka.

Błękitni Stargard – Puszcza Niepołomice 0:0

Błękitni: Wróbel, Gutowski, Pustelnik, Liśkiewicz, Szymusik, Lisowski (24 Brzeziański), Czapłygin (75 Karmański), Flis (75 Więcek), Kazimierowicz, Fadecki, Magnuski (68 Sestrenskyi).

W szóstej kolejce II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard zagrali u siebie z Puszczą Niepołomice. W pierwszej połowie to goście stworzyli sobie więcej groźnych sytuacji pod bramką gospodarzy. Goli jednak nie było. Najbliżej trafienia Puszcza była w 36 minucie, kiedy Błękitnych uratowała poprzeczka.

W drugiej połowie stargardzki zespół ruszył bardziej do ataku i miał swoje szanse. W 48 minucie niewiele brakowało, by wyszedł na prowadzenie, ale tym razem to gości uratowała poprzeczka, po strzale głową Rafała Gutowskiego. W 58 minucie groźnie uderzał Bartosz Flis, ale bramkarz Puszczy wybił piłkę na rzut rożny. Goście w tej części mieli dwie bramkowe sytuacje, ale obu nie wykorzystał Kamil Łączek.

W dzisiejszym spotkaniu był remis 0:0. Błękitni mają 8 punktów i są na siódmym miejscu w tabeli. Na pierwszym jest Odra Opole, która ma 14 punktów.

Polecamy na gs24.pl:

Dzisiaj odbyła się wizja lokalna na miejscu zastrzelenia 22-latka. Przebiegła w bardzo napiętej atmosferze

Szczecin: Śmiertelnie postrzelony 22-latek. Wizja lokalna wś...