Cały mecz i gol Łukasza Teodorczyka ze Slavią Praga [WIDEO]

Marcin Trzyna
Anderlecht wygrał na wyjeździe ze Slavią Praga 3:0 w meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europy. Bramkę na 2:0 dla belgijskiej ekipy zdobył Łukasz Teodorczyk. Polski napastnik rozegrał pełne 90 minut w zespole "Fiołków".

Do przerwy w Pradze utrzymywał się bezbramkowy remis, a Belgowie wzięli się do roboty po zmianie stron. W 49. minucie Anderlecht objął prowadzenie po golu Idrissa Sylli. W 60. minucie bramkę na 2:0 strzelił Łukasz Teodorczyk, który jest wypożyczony do "Fiołków" z Dynama Kijów. 11 minut później do bramki gospodarzy trafił Sofiane Hanni i ostatecznie Anderlecht wygrał ze Slavią 3:0.