Czwarta liga świętokrzyska. ŁKS Georyt Łagów ograł u siebie Unię Sędziszów

Piotr Stańczak
Paweł Jaworek i jego podopieczni z Łagowa zainkasowali komplet punktów w meczu z Unią Sędziszów. Wygrali też walkowerem mecz z Hetmanem Włoszczowa. Archiwum
W spotkaniu trzynastej kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej ŁKS Georyt Łagów zwyciężył u siebie Unię Sędziszów 2:1 (2:1).

ŁKS Georyt Łagów - Unia Sędziszów 2:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Marek Basąg 15, 1:1 Tomasz Nartowski 18, 2:1 Bartosz Malinowski 32.
ŁKS: Palka - Boksiński, Jaworek, Basąg, Dulak - Wąs (82. Partyka), Piotrowicz (65. Bujakowski), Stachura, Świątek (60. Mojecki) - Rusiecki (75. Kołodziej), Malinowski.
Unia: Pawlikowski - Pańtak, Szota, Winiarski, Jędrzejak - A. Brożek (75. T. Zapalski), W. Zapalski (75. K. Żebrowski), Ślęzak, Rejowski, Hajduk - Nartowski.
Sędziował: Albert Bińkowski.

Wynik rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Po przerwie Łagów nastawił się na kontrataki, Unia nie była w stanie wyrównać. ŁKS wzbogacił się też o komplet punktów za mecz z Hetmanem Włoszczowa w 11 kolejce. Goście nie pojechali wówczas na do Łagowa, tłumacząc to plagą chorób w zespole.

Materiał oryginalny: Czwarta liga świętokrzyska. ŁKS Georyt Łagów ograł u siebie Unię Sędziszów - Echo Dnia Świętokrzyskie