Dobra gra Broni w Kozienicach. Sporo testowanych w Energii

SzS
Fragment meczu Energia - Broń. Z piłką Przemysław Wicik
Fragment meczu Energia - Broń. Z piłką Przemysław Wicik Sylwester Szymczak
W sparingowym meczu, czwartoligowa Energia Kozienice uległa wysoko beniaminkowi trzeciej ligi, Broni Radom 1:5. Gra gości zwłaszcza w pierwszej połowie mogła się podobać. Z kolei w zespole gospodarzy zagrało kilku testowanych zawodników.

Energia Kozienice - Broń Radom 1:5 (0:4)
Książek 72 - Czarnecki 8, 15, Paterek 36, 38, Nogaj 85
Energia: Baranowski - Szary, Lament, Kędra, Wójcik, Piasek, Kołodziejczyk, Gil, Bogacz, Skowroński, Książek oraz Różański, Sobolewski, Czerwiński, Wasilewski, Grot, Ośka, Ciupiński.

Broń: Kula - Pietralski, Gorczyca, Kventsar, Wicik, Leśniewski, Czarnota, Imiela, Paterek, Więcek. Czarnecki. \
Broń II: Młodziński - Góźdź, Możdżonek., W. Kupiec, Gorczyca (65 Machajek), Leśniewski, Sala, Nogaj, Więcek, Czarnecki (63 Winiarski).

W pierwszej połowie Broń prowadziła już 4:0. Grała momentami bardzo dobrze i powinna prowadzić większą różnicą goli. Gospodarze w 40 minucie oddali jeden groźny strzał, a piłka odbiła się od poprzeczki.
Po przerwie nieco lepiej grała Energia, zdobyła nawet honorową bramkę, a radomianie też mieli swoje okazje, aby zdobyć kolejne gole.
Kadra Broni jest już praktycznie zamknięta. Do zespołu powrócił z Zamłynia Radom, Albert Pietralski. Nieźle też wypadł 17-letni Damian Winiarski (wychowanek, ostatnio Radomiak).

Sporo testowanych graczy było w Energii: Marcel Grot, Adam Ośka, Bartosz Bogacz (Radomiak II), Patryk Kędra (Powiślak Końskowola), Kamil Piasek (Wisła Puławy, ostatnio Lewart Lubartów), Rafał Gil (Drogowiec Jedlińsk). Do zespołu wrócił też Przemysław Sobolewski, który ostatnio trenował z Bronią.