Dwa gole Kamila Wilczka w duńskiej ekstraklasie [WIDEO]

Marcin Trzyna
Kamil Wilczek zdobył dwa gole w lidze duńskiej
Kamil Wilczek zdobył dwa gole w lidze duńskiej Andrzej Banaś/Polska Press
Brondby IF wygrało u siebie z Aarhus 2:1 w meczu 26. kolejki duńskiej ekstraklasy. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Kamil Wilczek. 28-latek rozegrał pełne 90 minut.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli goście, którzy wyszli na prowadzenie już w 3. minucie spotkania. Brondby mogło wyrównać w 25. minucie, jednak Daniel Agger nie wykorzystał rzutu karnego. Kilka minut później było już 1:1, a na listę strzelców wpisał się Kamil Wilczek. W 72. minucie polski napastnik drugi raz pokonał bramkarza gości i ostatecznie Brondby wygrało z Aarhus 2:1.

Wilczek ma na swoim koncie już 3 trafienia na poziomie duńskiej ekstraklasy. Brondby zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli.