Eliminacje mistrzostw świata 2026. Piłkarz Liverpoolu Mohamed Salah zaatakowany podczas meczu. Interweniowała ochrona [WIDEO]

Piotr Rzepecki
Dantejskie sceny w meczu eliminacji mistrzostw świata między Sierra Leone a Egiptem. Napastnik drużyny gości Mohamed Salah został zaatakowany podczas meczu przez kibica, który wtargnął na murawę. Musiała interweniować umundurowana ochrona.

Sceny grozy w meczu reprezentacji Egiptu. Zaatakowany Mohameda Salaha

Do zdarzenia doszło na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry. Napastnika Liverpoolu Mohameda Salaha zaatakował jeden z kibiców. Wtargnął na murawę, ale całe szczęście błyskawicznie interweniowali ochroniarze wyprowadzając 31-letniego piłkarza z murawy.

Salaha próbował też chronić jeden z jego boiskowych kolegów, obrońca Mohamed Abdelmonem odgradzając od potencjalnego zagrożenia. Salah z kolei, co ciekawe, zachował stoicki spokój. Dał się wyprowadzić otoczony umundurowanymi ochroniarzami.

Spotkanie Sierra Leone z Egiptem zakończyło się wygraną gości 2:0. Obie bramki strzelił pomocnik tureckiego Trabzonsporu
Trezeguet. Egipt lideruje w grupie A eliminacji mistrzostw świata 2026.

Do podobnej sytuacji doszło już wcześniej, w meczu eliminacyjnym do poprzedniego mundialu. Wówczas w spotkaniu Angoli z Egiptem (2:2) aż trzykrotnie kibice wbiegali na murawę i koncentrowali uwagę na Salahu.

LIGI ZAGRANICZNE w GOL24

Najlepsze MEMY o meczu Polska - Czechy. Czym żył internet? Na początku bardzo słabą grą reprezentacji, potem już golem Jakuba Piotrowskiego na 1:0, a także wdzięcznym zdjęciem Michała Probierza, który zapisywał coś w swoim notatniku. Niektóre memy źle się zestrzały, patrząc na to kto trafił do siatki. Gorzej jednak, że Czesi odpowiedzieli po przerwie i znów przeżyliśmy wielkie rozczarowanie... Nie dla nas bezpośredni awans!

MEMY o meczu Polska - Czechy. Drogi pamiętniczku, nie uwierz...