kostek
Przemyślanie (czarne stroje) zainkasowali kolejne trzy punkty w rozgrywkach Fogo Futsal Ekstraklasy. Eurobus Przemyśl
W Przemyślu w końcówce było trochę nerwowo, ale najważniejsze są trzy punkty, które Eurobus zawdzięcza początkowym fragmentom obu połów.

Eurobus jak to ma w zwyczaju we własnej hali od pierwszych minut odważnie zaatakował i już w 3 minucie Eryk Kiełbasa otworzył wynik spotkania. Dwie minuty później Sebastian Pawlak podwyższył prowadzenie gospodarzy. Mając dwie bramki zaliczki miejscowi grali uważnie w obronie i próbowali swoich szans w ofensywie. Taka taktyka przyniosła im trzecie trafienie po strzale Mateusza Wanata. Goście nie podłamali się i w 17 minucie wykorzystali rzut karny. Chwilę później z przedłużonego rzutu karnego strzelał Mateusz Madziag, jednak przegrał pojedynek z bramkarzem Eurobusu. Niestety Milinton Tijerino kilka sekund później pozwolił przyjezdnym złapać kontakt bramkowy.

Druga połowa podobnie jak i pierwsza rozpoczęła się od trafienia miejscowych, co pozwoliło im na spokojniejszą grę, szczególnie że w 30 minucie Zanko trafił po raz piąty. Goście zerwali się jeszcze raz, jednak czasu i sił wystarczyło im na zdobycie dwóch goli.

Eurobus Przemyśl - WE-MET Kamienica Królewska 5:4 (3:2)

Bramki: 1:0 E. Kiełbasa 3, 2:0 Pawlak 5, 3:0 Wanat 17, 3:1 Madziag 17-karny, 3:2 Tijerino 18, 4:2 Vitinho 24, 5:2 Zanko 30, 5:3 Tijerino 33, 5:4 Mera 40.

Eurobus: Kuźma, Koltok – Wielgosz ż, A. Kiełbasa, Neme, Demski, E. Kiełbasa żż cz[37], Sarzyński, Zanko ż, Bała, Rudnicki, Wanat, Pawlak, Vitinho. Trener Robert Kurosz

WE-MET: Jeliński, Labuda – Mera ż, Dmitrilev, Dobek, Sidor, Młyński, Choszcz, Madziąg ż, Wesserling ż, Tijerino, Hinca, Wroński. Trener Miłosz Kocot.