Fortuna 1 Liga. Arka wyraźnie lepsza od Zagłębia. Gdynianie gonią czołówkę

DW
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0) Przemyslaw Swiderski
Fortuna 1 Liga. Arka Gdynia była stroną przeważającą w meczu z Zagłębiem Sosnowiec i pewnie wygrała 2:0. Gole dla zespołu Ireneusza Mamrota strzelali Juliusz Letniowski i Mateusz Żebrowski. Gdynianie awansowali dzięki tej wygranej na 5. miejsce w tabeli, choć do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem tracą co najmniej dziewięć punktów. Sonsowiczanie nie mieli wielu okazji w tym meczu i zaprzepaścili szansę na odbicie się od ligowego dna.

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0). Jak padły bramki?

• 44. minuta - Rzut karny dla Arki, Juliusz Letniowski pewnie uderzył z 11 metrów i pokonał Kacpra Chorążkę. Strzał w lewy róg bramkarza - ten rzucił się w innym kierunku.
  • 79. minuta - Lekkie, ale precyzyjne podanie do wbiegającego w pole karne Żebrowskiego. Rezerwowy Arki huknął z pola karnego na bramkę i tym samym podwyższył prowadzenie.

Atrakcyjność meczu: 5/10
Piłkarz meczu: Juliusz Letniowski

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Kreatywność twórców nie zna granic i możemy się o tym przekonać również w sporcie. Przed Wami kilkanaście herbów, które swobodnie mogłyby stanąć obok straszydeł z okazji Halloween. Znajdziecie tu diabły, nietoperze, potwory i inne straszne stwory. A to wszystko pod szyldem klubów sportowych. Zobaczcie!

Halloweenowe herby klubów sportowych na świecie. Jest polski...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani