Gol Grzegorza Krychowiaka to za mało. Sevilla przegrała z Getafe (WIDEO)

ZA
Grzegorz Krychowiak strzelił gola Getafe
Grzegorz Krychowiak strzelił gola Getafe facebook.com
Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Sevilli w meczu 22. kolejki ligi hiszpańskiej z Getafe. Drużyna Polaka przegrała jednak na wyjeździe 1:2.

Sevilla, która walczy o najwyższe pozycje była faworytem w meczu z Getafe. Gospodarze bronią się przed spadkiem i zdobyli bardzo cenne trzy punkty. Pierwszego gola dla Getafe strzelił Álvaro Vázquez z rzutu karnego. W drugiej połowie wyrównał Grzegorz Krychowiak, który ładnym, mocnym strzałem zza pola karnego pokonał Jonathana Lopeza. Pięć minut przed końcem meczu wygraną Getafe zapewnił Pedro León.

Sevilla po porażce może spaść na piąte miejsce, jeśli swój mecz z Espnaylem na wyjeździe wygra Valencia. Getafe natomiast dzięki wygranej awansował na 14. miejsce, ale może spaść o jedną pozycję, jeżeli Rayo Vallecano wygra w poniedziałek z Elche.

Getafe – Sevilla 2:1 (1:0)

Gole: Vazquez 29' (karny); Leon 85' – Krychowiak 66'

Getafe: Lopez – Alexis, Naldo, Velazquez, Lago – Rodriguez, Lacen – Sarabia, Sammir (71. Hinestroza), Castro (88. Felip)– Vazquez (79. Leon).

Sevilla: Rico – Coke, Pareja, Kolodziejczak, Navarro – Krychowiak, Mbia (16'. Figueiras), Banega, Iborra – Bacca (74. Suarez), Iago Aspas (56. Munoz).

Gran Derbi 2015: Kiedy El Clasico