Górnik Polkowice - Odra Wodzisław LIVE! Mecz o przełamanie

Marcin Szczepański
Polkowiczanie mają szansę przełamać się po dwóch ostatnich porażkach
Polkowiczanie mają szansę przełamać się po dwóch ostatnich porażkach Albert Szczerba
Górnik Polkowice, który przegrał ostatnie dwa spotkania, na swoim stadionie ma szansę w końcu się przełamać. Rywal wydaje się być ku temu idealny, ponieważ Odra w tej rundzie jeszcze nie wygrała.

Górnik Polkowice - Odra Wodzisław LIVE! Relacja NA ŻYWO w Ekstraklasa.net od 19!

W ostatniej kolejce wodzisławianie ulegli Kolejarzowi Stróże 0:3. - Straciliśmy w tym meczu szybko gola, potem kiedy próbowaliśmy odrabiać straty przed przerwą rywal zdobył kolejną bramkę i już potem nie podnieśliśmy się - powiedział dla oficjalnej strony Górnika zawodnik klubu, Michał Brzozowski.

Dzisiaj zespół z Wodzisławia od pierwszych minut spróbuje więc zaatakować, by to rywale musieli gonić wynik. Odra liczy na pierwsze tej rundy zwycięstwo, ale na stadionie Górnika punkty traciły znacznie lepsze zespoły.

Klub z Wodzisławia powoli zmierza w dół tabeli i ma coraz mniejsze szanse na utrzymanie. Do przełamania potrzebny byłby cud w dzisiejszym spotkaniu. Jak będzie na boisku? Początek spotkania o 19!