Hasło ''Bij mistrza'' dalej aktualne. Swansea z Fabiańskim wygrywa z Leicester!

pi
EAST NEWS / AFP PHOTO / Geoff CADDICK /
Swansea wygrało z Leicester 2:0 i awansowała na 15. miejsce w tabeli Premier League. 10 godzin i 10 minut - tyle minęło od ostatniej strzelonej bramki przez mistrza Anglii w meczu ligowym. Chyba nikt nie spodziewał się, że drużyna prowadzona przez Claudio Ranieriego będzie się tak słabo spisywała i wyląduje na siedemnastym miejscu w tabeli. Czyste konto zachował Łukasz Fabiański, a Bartosz Kapustka i Marcin Wasilewski nie zmieścili się w meczowej kadrze Leicester. ''Lisy'' zostały rozstrzelane przez obrońców - w 37. minucie Alfie Mawson strzelił pierwszą bramkę w meczu, a osiem minut później Martin Olsson ustalił wynik spotkania.