Bartosz Wartałowicz
Strzelec pierwszej bramki dla Klimontowianki - Marcin Chmiel.
Strzelec pierwszej bramki dla Klimontowianki - Marcin Chmiel. Klimontowianka Klimontów
W 19 kolejce Hummel 4 Ligi Świętokrzyskiej Nida Pińczów z Klimontowianką Klimontów 0:3. Zespół gości zaskoczył Nidę w drugiej połowie, zdobywając dwa gole w dwie minuty.

Pewne wyjazdowe zwycięstwo Klimontowianki Klimontów

TS 1946 Nida Pińczów - Klimontowianka Klimontów 0:3 (0:1)
Bramki: Marcin Chmiel 13, Arkadiusz Kosno 63, Kamil Wochniak 65.
Nida: Pałaszewski - Sobstyl, Ciacia, Jabłoński, Tutaj - Dziewięcki (87 Cios), Tomasik (65 Krauczanka),Wawer, Hurenko (75 Biernacki), Lisowienko (66 Pasek) - Madej.
Klimontowianka: Pietrasik - Kosno, Rękas, Wochniak, Saienko - Gach (68 Stępień), Miłek, Sedko (75 Konecki), Turek (85 Bieniek), Skrzypek - Chmiel (75 Hołody).

Do przerwy Klimontowianka prowadziła 1:0 po golu Marcina Chmiela - najlepszego strzelca zespołu. W drugiej odsłonie piłkarze Łukasza Szymańskiego dołożyli jeszcze dwa gole - w 63 minucie z rzutu wolnego trafił Arkadiusz Kosno, a dwie minuty później wynik ustalił Kamil Wochniak.
- Cieszymy się z trzech punktów, myślę, że byliśmy zespołem dojrzalszym, ponieważ Nida ma bardzo młody skład. Dziękujemy włodarzom klubu z Pińczowa, że ten mecz mógł się odbyć i nie trzeba było go przekładać - powiedział Łukasz Szymański, trener Klimontowianki.